OpenStreetMap

Креслимо по аерофотознімках!

Posted by andygol on 14 December 2009 in Ukrainian (Українська). Last updated on 15 December 2009.

Шановні учасники проекту!

Зверніть увагу на те, що треба надавати перевагу GPS-трекам ніж фоновому зображенню!

Тож перед тим як починати креслити/виправляти об’єкти на мапі перевірте, чи дійсно фонове зображення знаходиться на тому місці де воно повинно бути! Для цього завантажте GPS-треки та виправте положення фону, так щоб треки проходили по дорогах, а не збоку від них. У Potlatch це робіться натисканням «Пробілу» та перетяганням фону за допомогою миші (для більш точної підгонки також можна користуватись клавішами керування курсором — «стрілками»), також це можливо робити й у JOSM.

Поки що не можливо остаточно зафіксувати положення фону — то ж перевіряйте його положення КОЖНОГО РАЗУ перед тим як починати роботу над мапою. Перевірте всі внесені до цього зміни на тій ділянці, якою ви опікуєтесь.

За координатами, вказаними нижче, можливо побачити на скільки фон зміщено вбік від реального його положення (перейдіть в Potlatch - «правка» та включить показ GPS-треків).

Location: Новокодацький район, Дніпровська міська громада, Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область, 49000-49489, Україна

Comment from Igor Shubovych on 14 December 2009 at 20:21

Написав би ти ще російською на форумі.

П.С.
Я думаю, що це перший україномовний пост ;)

Comment from DrMasik on 15 December 2009 at 06:14

Дуже радий що з'являються пости на рiднiй мовi!

Comment from andygol on 15 December 2009 at 07:57

Було б непогано приліпити гілку http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5642 на початку українського розділу форуму.


Login to leave a comment