OpenStreetMap

andygol

Mapper since: January 26, 2009

About me | Про мене | О себе

OSM Forum OSM Wiki GitHub Mapillary

See previous version of this profile on GitHub


I’m a one of millions OSM Contributors!

Since November 2014 I work on improving OpenStreetMap data for Mapbox. Always ready to answer all your questions! Also read about our data team guidelines.


Я є одним з мільйонів учасників OSM!

З Листопада 2014 я працюю над покращенням даних OpenStreetMap для Mapbox. Завжди готовий відповісти на всі ваші запитання! Ознайомтесь також з настановами data team.


Я один из миллионов участников OSM!

С Ноября 2014 я работаю над улучшением данных OpenStreetMap для Mapbox. Всегда готов ответить на все ваши вопросы! Ознакомьтесь также с руководящими принципами data team.


Інформація для новачків (укр)

см. по русски ниже

Ласкаво просимо в ОСМ!

Оскільки це ваші перші кроки у створенні мапи ОСМ ознайомтесь із Керівництвом для початківців, а краще прочитайте “Керівництво для початківців OpenStreetMap!” або оригінал “OpenStreetMap Beginner’s Guide” англійською

Також хочу зазначити, що назви вулиць, теґ name=*, ми додаємо українською та дублюємо їх в name:uk=*, назви іншими мовами (якщо вони вживаються), наприклад, російською треба додавати в name:ru=*, назви англійською в name:en=*.

Хочу звернути вашу увагу на те, що підкладка із супутниковими знімками є трохи зсунутою від свого реального положення. Для того щоб її вирівняти потрібно у вбудованому в сайт редакторі перейти до меню Налаштування тла (B) / Налаштування зсуву тла та підтягнути її під наявні GPS-треки (для показу треків скористайтесь відповідним меню в редакторі) чи під вже нанесені об’єкти.

В iD (вбудований редактор на сайті) в якості фону є можливість використовувати супутникові знімки надані картсервісом Майкрософт Бинг (використовуються в якості типового фону) та Digital Globe.

PS. Стежте за інформацією на сторінці OpenStreetMap Ukraine в Facebook, @osm_ua в Twitter та OpenStreetMap Ukraine в G+.

PPS. Прошу бути також АКУРАТНИМ під час внесення правок та випадково НЕ ЗІПСУВАТИ правильні дані, які були внесені раніше!

PPPS. В разі виникнення питань пов’язаних з нанесенням об’єктів на мапу та їх теґуванню можете звертатись до мене.

З повагою, Andygol

# Информация для новичков (рус)

Добро пожаловать в ОСМ!

Так как это ваши первые шаги в создании карты в ОСМ ознакомьтесь с Руководством для Начинающих, а лучше

прочитайте “Руководство для новичков OpenStreetMap!” или оригинал “OpenStreetMap Beginner’s Guide” на английском

Также хочу отметить то, что названия улиц, тег name=*, мы добавляем на украинском и дублируем их в name:uk=*, названия на других языках (если они используются), например, на русском следует добавлять в name:ru=*, названия на английском в name:en=*

Хочу обратить ваше внимание на то что подложка со спутниковыми снимками немного смещена от своего реального положения. Для того чтобы её выровнять необходимо во встроенном на сайте редакторе в меню Настройка фона (B) / Настройка смещения фона и подтянуть её под существующие GPS-треки (для показа треков воспользуйтесь соответствующим меню в редакторе) или нарисованные объекты.

В iD (встроенный редактор на сайте) в качестве фона есть возможность использовать спутниковые снимки предоставленные картсервисом Майкрософт Бинг (используются по умолчанию) и Digital Globe.

PS. Следите за информацией на странице OpenStreetMap Ukraine в Facebook, @osm_ua в Twitter и OpenStreetMap Ukraine в G+

PPS. Прошу быть также АККУРАТНЫМ при внесении правок и случайно НЕ ИСПОРТИТЬ правильные данные, внесённые ранее!

PPPS. В случае возникновения вопросов связанных с нанесением объектов на карту и их обозначению можете обращаться ко мне.

С уважением, Andygol