OpenStreetMap logo OpenStreetMap

Lindroid's Diary Comments

Diary Comments added by Lindroid

Post When Comment
Keeping OSM up to date with OSMfocus

Great idea! Thanks a lot!

Ювілей

О, коли монстри картографії вітають - відчуваєш себе прямо на гулянці, дякую :)

Ще веселіше було б святкувати в зростаючому колі мапперів в реалі :) Сподіваюся, що наступний “ювілей” так і буде. Схоже, тенденції і передумови до цього є (тьху-тьху щоб не наврочити).

Святіше Папи Римського

То я не зрозумів - ці роботи в УкрВікі зараз ведуться? Бо з коментарів на згаданій сторінці обговорення можна зробити висновок, що начебто ні.

Святіше Папи Римського

Я в курсі WIWOSM, нагуглив його коли шукав як подружити OSM з wiki. Просто хотілося б бачити OSM на сторінках wiki так би мовити native-way :) От щоб було не посилання і не скріншот, а так як на WIWOSM, але прямо на сторінці wikipedia. Досі таке ніде бачити не доводилось. Чи я щось пропустив або невірно розумію? Да, і хотілося б бачити ті ж автошляхи як відношення, а не маркер в заданих координатах.

Святіше Папи Римського

А тим часом дали привід задуматись над дечим що обіцяє бути цікавою програмерською задачкою

Святіше Папи Римського

У вікіпедію давно проситься щось що дало б змогу включати “живу” OSM, а не статичні скріншоти.

Відкритий лист до користувача dima_ua

А інакше практична користь нашої спільної роботи стрімко наближатиметься до нуля :(

Перспективи позначення автошляхів

О, а коментарі від таких метрів мотивують ще більше :) Дякую за тег, саме хотів на форумі задати питання стосовно network.

Катастрофа в українських селах

На велі проїхати можливо всюди. Я так і роблю. Біда у тому, що навіть проїхавши, намалювати карту неможливо. Назв вулиць і номерів будинків НЕМАЄ. Навіть на центральних вулицях або на тих, якими проходять транзитні дороги, на представницьких будівлях, де вони, теоретично, зобов'язані бути апріорі. Це те, що я побачив на власні очі, після вчорашньої віломандрівки ( http://www.openstreetmap.org/user/Lindroid/traces/1116182 ), під такими враженнями і був написаний пост.

Катастрофа в українських селах

shel777, кратко-2:
оторвите *опу от кресла за компьютером и садитесь в седло велосипеда

Межі Полтави

У мене все чудово відображається. Проблеми з провайдером? Чи тимчасові труднощі на сайті були...
Взагалі саме в ці дні здійснюється прийом пропозицій для затвердження нового генплану. Тому не можна виключати, що будуть зміни.
Як би там не було, у мене про всяк випадок збережена копія, якщо комусь знадобиться - можу викласти в загальнодоступному місці, разом з калібровочним файлом для PicLayer.

Якщо мову вести загалом про генеральні плани, то будь-який з них повинен бути загальнодоступним. Бо це фактично документ, який регламентує життя територіальної громади і на що витрачатимуться її суспільні кошти (як люблять казати за бугром, гроші платників податків), і ховати його від цієї ж громади - м'яко кажучи, непорядно. Стаття в тему: http://kolo.poltava.ua/2011/06/15/poltavcyam-ne-dayut-podivitisya-generalnij-plan-mista/

Здесь граду быть!

Отличная работа.
Но наша общая карта будет лучше, если мы все будем придерживаться единого стиля: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=10170