OpenStreetMap

Перспективи позначення автошляхів

Posted by Lindroid on 6 May 2012 in Ukrainian (Українська)

На вихідних з метою розвідати/помапити покрутив педалі трасою Т-17-12, на чималому шматку якої не були позначені навіть веї. Задача в частині “помапити” виявилася непростою. Про те, що їдеш якоюсь конкретною трасою, інформації “on the ground” немає. Лише стовпчики з послідовно зростаючими кілометровими позначками свідчили, що це одна й та сама дорога. Яка саме - доводиться шукати в сторонніх джерелах. Цікаво, ситуація в державі скрізь така? Відстань суми відрізків, виміряна в JOSM (44132,91м) практично збіглася із зазначеною в вікіпедії - 44км.

Заглянув в Постанову КМ №301 від 18.04.2012, яка набирає чинності з 01.01.2013 р. Там запланована довжина даної траси вже не 44, а 38,1км. Прикинув - вийшло, що з неї відмінусували частину, що проходить безпосередньо містом Карлівка - вулицю Полтавську. Це означає, що з держбюджету фінансуватимуть дорожні роботи лише до міської межі. Цікаво, місцеві адміністрації в курсі? Запланували вони це в своїх бюджетах?

Можна було б подумати, що таким чином як завжди “оптимізують витрати”, але підбивши суму загальної довжини Т-17-* доріг на сьогодні і після набрання чинності постанови, можна побачити збільшення чи не в півтора рази. От і здогадуйся про їх мотивацію… А ще цікаво чи взагалі є плани по означенню таких автошляхів на місцевості, чи вони так і залишаться віртуальними?

Location: Селещина, Машівський район, Полтавська область, 39431, Україна

Comment from _sev on 7 May 2012 at 17:28

Дякую за гарну роботу, такі пости завжди мотивують.

Пропоную прописати ще теґ network=uk:territorial:pol

Comment from Lindroid on 7 May 2012 at 18:00

О, а коментарі від таких метрів мотивують ще більше :) Дякую за тег, саме хотів на форумі задати питання стосовно network.

Login to leave a comment