OpenStreetMap

Межі Полтави

Posted by Lindroid on 29 April 2011 in Ukrainian (Українська)

Знайшов спосіб позначення меж міста.
З відкритого загальнодоступного джерела - офіційного сайту Полтавської міської ради http://www.rada-poltava.gov.ua/ отриманий Генеральний план м. Полтави (http://www.rada-poltava.gov.ua/files/genplan.png).
Завантажив у JOSM як підкладку з допомогою плагіна PicLayer. Довелося витратити досить багато часу на масштабування картинки та центрування. Але генплан, судячи з усього, створений не просто схемою, а на основі точних географічних даних, бо в підсумку вдалося його вписати так, що на нього правильно лягли і центр міста, і усі виїзди з нього, і окремі вулиці.
Точність, звичайно, не метрова, але результат вважаю дуже пристойним.

Location: Полтава, Шевченківський район, Полтава, Полтавська область, 36000-36499, Україна

Comment from Larry0ua on 10 August 2011 at 14:20

Цікаво, що зараз лінк на генплан не працює. Закрили?

Comment from Lindroid on 10 August 2011 at 19:05

У мене все чудово відображається. Проблеми з провайдером? Чи тимчасові труднощі на сайті були...
Взагалі саме в ці дні здійснюється прийом пропозицій для затвердження нового генплану. Тому не можна виключати, що будуть зміни.
Як би там не було, у мене про всяк випадок збережена копія, якщо комусь знадобиться - можу викласти в загальнодоступному місці, разом з калібровочним файлом для PicLayer.

Якщо мову вести загалом про генеральні плани, то будь-який з них повинен бути загальнодоступним. Бо це фактично документ, який регламентує життя територіальної громади і на що витрачатимуться її суспільні кошти (як люблять казати за бугром, гроші платників податків), і ховати його від цієї ж громади - м'яко кажучи, непорядно. Стаття в тему: http://kolo.poltava.ua/2011/06/15/poltavcyam-ne-dayut-podivitisya-generalnij-plan-mista/

Comment from Larry0ua on 11 August 2011 at 08:42

Угу, у нас в місті з генпланом погано... http://totalaction.org.ua/content/miska-rada-ne-rozsekretyt-heneralnyj-plan-chernivtsiv Хоча треба спробувати зайти і спитати, раптом дадуть сфотографувати хоча б

Login to leave a comment