G_P_J blocked by RicoElectrico
- Created:
- Duration:
- 0 hours
- Status:
- Ended .
- Reason for block:
Cześć Piotr_J,
Pod Twoimi zestawami zmian ja oraz mapowicz Mateusz Konieczny poprosiliśmy Cię, abyś dokładniej przeglądał budynki, które dodajesz z serwisu http://budynki.openstreetmap.org.pl/ . Nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia budynków w tempie jakim je wysyłasz. Przeczytaj też proszę wątek na forum który podlinkowałem - są tam obiekcje użytkownika dodoelk ze wskazaniem wątpliwych budynków.
https://www.openstreetmap.org/changeset/97726770
https://www.openstreetmap.org/changeset/97770139
https://www.openstreetmap.org/changeset/97771266
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=815715#p815715
Ta blokada znosi się w momencie jej przeczytania, ponieważ chcę abyś przed kontynuacją edytowania koniecznie ją przeczytał. W razie dalszego braku współpracy dostęp do edycji będzie Ci zablokowany na pewien czas.
Twoje problematyczne importy będą najpewniej wycofane, proszę abyś ich póki co nie ruszał.
Ze swojej strony postaram się ustalić z autorem narzędzia do importów przykład procedury jak sprawdzać budynki przed ich wysłaniem, tak aby w przyszłości nikt nie miał wątpliwości co społeczność wymaga od importujących dane.
W imieniu Grupy roboczej ds. danych (DWG)
Michał Brzozowski