Минулої неділі проїжджав через селище Жовтневе Решетилівського району.
Підправив деякі з елементів інфраструктури, які давно притягували увагу тегуванням, що не відповідало ні домовленостям, ані як показало on-the-ground-дослідження, дійсності.
Щоб упередити можливі майбутні дискусії, сфотографував те що правив:
- НВК (школа)
- Кафе “Наталі”
- Магазин “Добриня”
- Загадковий об’єкт з космічною назвою “Терминал “Нибулон” на практиці виявився елеватором, я так і вписав в name, бо очевидно він настільки важлививий, що вказівники до нього ведуть ще з траси M03/E40
Вже по приїзду помітив ще кілька підозріло затегованих об’єктів - позначив на майбутнє в OpenStreetBugs. До речі, бачив до своїх osmbug-міток надто емоційні коментарі інших користувачів. І дарма - я цю службу використовую як особистий TODO-list. Щоб не забути при плануванні майбутніх поїздок. Так що не переймайтеся :-) Якщо я щось сам там позначив - обов’язково сам і виправлю, просто для цього потрібен буде якийсь час, бо маплю лише те, що бачив на власні очі.
Так співпало, що раптово натрапив на дискусію в російській гілці osm-форуму, яка називається openstreetbugs - свалка? Ти бач які страсті розгорілися… Тим не менше, сам сервіс не накладає обмежень, він зручний в користуванні і я продовжуватиму ним користуватися так як мені зручно. Буде інший сервіс, більш підходящий для особистих TODO - використовуватиму його.
Discussion