Maxijett olarak OpenStreetMap’teki Aydın’da yapılmış rota hatalarını düzenleyeceğiz. Gerekli çalışmalar sonucunda Aydın’ın bütün mahalle, sokak, cadde, bağlantı yolu vb. yanlışlıkları bularak OpenStreetMap’e yollayacağız.
![](https://www.openstreetmap.org/rails/active_storage/representations/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsiZGF0YSI6MTk2MjcwOTMsInB1ciI6ImJsb2JfaWQifX0=--fda1fe6430de90c76f3b6b9f704463d745793930/eyJfcmFpbHMiOnsiZGF0YSI6eyJmb3JtYXQiOiJwbmciLCJyZXNpemVfdG9fbGltaXQiOlsxMDAsMTAwXX0sInB1ciI6InZhcmlhdGlvbiJ9fQ==--473f0190a9e741bb16565db85fe650d7b0a9ee69/Logo%201000x1000.png)
yusufverim's Diary
Recent diary entries
Maxijett olarak OpenStreetMap’teki İzmir’de yapılmış rota hatalarını düzenleyeceğiz. Gerekli çalışmalar sonucunda İzmir’in bütün mahalle, sokak, cadde, bağlantı yolu vb. yanlışlıkları bularak OpenStreetMap’e yollayacağız.
Maxijett olarak OpenStreetMap’teki Denizli’de yapılmış hataları düzenleyeceğiz. Gerekli çalışmalar sonucunda denizli bütün mahalle, sokak, cadde, bağlantı yolu vb. yanlışlıkları bularak OpenStreetMap’e yollayacağız.