bobik123's Comments
| Changeset | When | Comment |
|---|---|---|
| 183923512 | oczywiście ścinka drzew zrobiona w niektórych miejscach mogę zdjęcia pokazać jak kolega będzie miał czas i podjedzie |
|
| 183922549 | aa dobra oki bo jak przejeżdżałem to był sprzęt i różne górki porobione z piachem i żwirem dlatego dodałem bo już myslałem że zaczynają ale spoczko dzięki za sprawdzenie i będę patrzył następnym razem uważniej miłego :) |
|
| 183875918 | highway=construction można zaznaczyć na mapie w momencie rozpoczęcia wycinki drzew lub innych prac, nie należy zaznaczać ich tylko dlatego, że podpisano jakieś dokumenty.
|
|
| 181672763 | budowa obwodnicy polic już się zaczeła (https://ipolice.pl/umowa-na-obwodnice-polic-podpisana/) wycinka lasu leci już od paru tygodni jak nie miesięcy, co do obwodnicy szczecina w lesie między dobrą a wołczkowem koparki kopać teren a przy redlicy wyrównują i zasypują podmokłe tereny przy tanowie las już poszedł na obwodnicę w niepamięć w słowaszewie 26.04 gdzie będzie mop to koparki stoją już -przepraszam też za mój błąd że nie dodałem linku do obwodnicy polic- |