https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
е
в
Elders in Antwerpen achtervoegsel '_AN' opgemerkt, in navolging '_BO' toegevoegd aan Turnhoutsebaan in District Borgerhout (ten westen van Cogelsplein), en '_DE' in District Deurne (ten oosten van Cogelsplein).
Verwacht dat dit in lijn is, indien correctere aanduiding bestaat verneem ik dat graag.
Dit is toch geen acceptabele oplossing? Oké, die suffixen worden in enkele officiële documenten wel gebruikt om een onderscheid te maken, maar om daar dan de name=* tag van te maken zodat het op kaarten verschijnt... Het onderscheid is er nog altijd in de postcode als je dit bv. in een gps moet opzoeken.
Dag koninklijke,
Zoals Eimai aangeeft is werken met achtervoegsels zeker niet OK. Deze worden enkel gebruikt binnen de CRAB database, op sommige plaatsen, om technische redenen. Inderdaad is het zo dat straatnamen niet altijd uniek zijn per gemeente (Antwerpen), maar enkel per postzone. Dat betekent dat je dus wel een adres kan hebben Turnhoutsebaan 20, 2100 Deurne EN Turnhoutsebaan 20, 2140 Borgerhout. Dit onderscheid kan je perfect maken binnen OpenStreetMap data, op basis van de polygonen van de postzones (al zijn er mensen die liever die postzone op het adres zelf zouden zetten met de tag addr:postcode). Als een toepassing hier problemen mee heeft, dan is dat een probleem van die toepassing, niet van de OSM data. Dus zeker geen toevoegingen in de stijl straatnaam_BO gaan doen!