Loading...
Changeset: 72900227
nieuwbouw
Closed by vancee
Tags
changesets_count | 5 |
---|---|
created_by | iD 2.15.4 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag vancee. Gebouwen worden niet zelf ingetekend in osm, maar geïmporteerd. je kun dit versnellen door een verzoek te doen op het forum van osm in het draadje Verzoek BAG import.
Het gebouw komt dan met adresnodes en al op de kaart. Daana kun je aan de adresnode de naam en de instelling/bedrijf toevoegen.
Doe je dat zelf
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Top, maar zet even deze link erbij in je verzoek https://www.openstreetmap.org/changeset/72900227
Ways (1)
Nodes (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |