captain007's Notes
Notes submitted or commented on by captain007
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
268130 | captain007 | Hier zijn diverse nieuwe straten aangelegd. Ook is dit gebied geen landbouwgebied meer maar wordt de komende periode nog fors uitgebreid. |
|||
306411 | MrCruiser | Gebouw waar MTS ingevestigd zat, is afgebroken en hier zijn in 2012/2013 appartementen gebouwd. |
|||
774742 | FTA | (copied from a note that was vandalized; gekopieerd uit een notitie die opzettelijk was geruïneerd) De rotonde verdwijnt. Moet plaatsmaken voor een kruispunt met stoplichten.
Resolved by jaap de vries 6 days ago hier komt een super rotonde maar geen stoplichten.
Comment from captain007 5 days ago Betreft zeker wel een rotonde: https://www.nederbetuwe.nl/Actueel/Nieuws/Nieuwsberichten/2016/Augustus/Reconstructies_aansluiting_N323_A15_en_reconstructie_rotonde_Meersteeg
Correctie, zeker geen rotonde. De rotonde wordt een kruising met VRI
captain007: wat bedoel je nou precies?
De huidige rotonde wordt dus momenteel omgebouwd naar een normale kruising met verkeerslichten. |
|||
180730 | captain007 | Road classifications and road numbers are not fully correct in this area. |
|||
769090 | captain007 | Nieuwe BAG import voor dit pand nodig. Er is hier een nieuw dorpshuis Rosmolen gebouwd en het ingetekende pand is nog het oude pand. |
|||
820646 | Deze rijbaan van de A9 is permanent afgesloten, het verkeer ri. Amstelveen rijdt nu over de zuidelijke omlegging. |
||||
973647 | captain007 | De omgelegde Merkelbeekerstraat is niet verbonden met Klingbemden, maar loopt daar parallel langs. |
|||
868350 | Jan Westerhof | Volgens artikel http://www.gelderlander.nl/betuwe/het-is-zover-de-tacitusbrug-heeft-twee-keer-drie-rijbanen~af94fced/ is de Tacitusbrug blijkbaar open. Misschien is nog veldwerk ter plaatse nodig om te zien of alles klopt zoals ingetekend. |
|||
821730 | Deze geslotenverklaring hoort hier niet (meer), nu de weg is opengesteld. |
||||
598163 | captain007 | Getekende weg over het kanaal klopt niet. Dit wordt enkel een fietspad. Tevens ongelijkvloerse aansluiting met ovatonde in aanbouw. |
« Previous | Page 1 | Next »