https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Gebouw verwijderd van de kaart. Heb geen informatie van het nieuwe complex, dus dit zal nog ingetekend moeten worden.
Panden staan in de BAG nog steeds op bouwvergunning verleend, kunnen daardoor niet geïmporteerd worden.
Uit de BAG blijkt ook dat er wegen in dit gebied missen: Toos Korvezeepad, Lili Bleekerstraat, Lise Meitnerstraat
Inmiddels handmatig via BAG layer pandcontouren aangebracht. De wegen in constructie aangebracht adhv nwb wegenbestand.
Adressering is lastiger omdat het er te veel zijn.
http://www.ruimtelijkeplannen.nl/web-roo/roo/bestemmingsplannen?postcode=6533HL
Ik zie dat inmiddels de adressering is geupdated.
Inmiddels situatie verder geupdate, het kan geen kwaad dat nogmaals survey verricht wordt.
alles klopt hier