https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Werfgebieden, daar komt 't wel eens voor dat borden nog niet allemaal op punt staan.
Befietst, geen prentjes, helm video toont vanaf Eksterlaar geen borjes woonerf op Constant Joris en eerste deel = tweerichting ; 'laatste deel' Const Joris = eenrichting naar Manebrugge except fiets + spe/ped ; geen bord eenrichting opgemerkt doch versmalling bij #14 maakt aannemelijk vanaf daar ; Hof Nieles idd eenricht + wooerf fiets + spe/ped tegenrichting ; Hugo en Freddy idd woonerf ; bord woonerf hangt echter niet meer aan de lampsteun op https://www.mapillary.com/app/?pKey=338366757623704 :
Nog vragen? Ik heb er één "Wie weet -liefst freeware- om video gezichten en nummerplaten te blurren?" (hoewel : mijn helm videos mij in de thuis bioscoop zowat zeeziek maken)
Aangepast als volgt : Const Joris woonerf verwijderd, en laatste stukje eenrichting behalve fiets & speped ; Hugo & Freddy wel woonerf.
Laat note open gezien aanvang eenrichting nog te vinden, plus gevolgen ingebruikname bouwkavels?
Als 't plannetjes klopt met de foto gaat hier nog altijd een andere inrichting komen, zie https://www.antwerpen.be/nl/overzicht/district-deurne-1/openbare-werken-en-mobiliteit/heraanleg-eksterlaar : niert zo evident waar de vertraging uit voortkomt