Petsamo's Notes
Notes submitted or commented on by Petsamo
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
3181250 | EV97 | Onko tämä tosiaan kaupunginmuuri eikä vain ihan tavallinen muuri? |
|||
2536889 | AMN21 | 16a
|
|||
2943120 | The house number here should be 1, not 12. This is because it is on Nahkahousuntie, not Vattuniemenkatu. Check the website of the restaurant Limone for example. |
||||
1158992 | Tolstoi21 | Lauttasaarentie 25:n läpi kulkee nytkin kartassa jo oleva ja ilmesesti bussien kääntöpaikaksi tulevat tienpätkä. Samasta tiestä lähtevät tulevaisuudessa ilmeisesti myös (yksisuuntaiset) ajorampit Lauttiksen maanalaiseen pysäköintihalliin, mutta nämä työt ovat vielä tätä kirjoittaessa kesken. |
|||
2808725 | AVDuma | Seems that should be a sort of "mural art" here name Rautanaama, but I can't find it. Where is? via StreetComplete 33.2 Attached photo(s):
|
|||
1750486 | Stairs not mapped |
||||
1572382 | Alueen (joka on kalliota) jyrkännemerkinnät ovat väärin merkityt. Jyrkännettä on vain alaosassa vasemmalla, Alueen voisi merkitä kallioksi, jonka alaosan vasen uloke on jyrkänne. |
||||
786906 | SerG | парк Густава Адольфа (OSM data version: 2016-11-05T13:55:03Z) #mapsme |
|||
757639 | Thomas Mairré | The place has gone or never existed. This is an auto-generated note from MAPS.ME application: a user reports a POI that is visible on a map (which can be outdated), but cannot be found on the ground. User comments: "rien à l'emplacement indiqué " (OSM data version: 2016-09-19T14:38:03Z) #mapsme |
|||
911328 | cargograph2524b | pyörätie katkeaa kesken? ihanko jalankulkutienä vain jatkuu. |
« Previous | Page 1 | Next »