https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
W bazie OpenStreetMap nie ma informacji o prezentacji graficznej danego obiektu. Jest jedynie informacja o tym, ze dany teren to miejsce kultu, podana jest religia i denominacja (odłam). Styl graficzny zawiera informacje o tym jak takie obiekty sa wyświetlane, ale zmiany w nim mają efekt globalny i dokonanie takiej zmiany wymaga wiedzy o kartografii, grafice, itp. Więc raczej nie można usunąć symbolu -- chyba, że to nie jest miejsce kultu i powinno być oznaczone jako biura?
To miejsce to zdecydowanie bardziej biura niż miejsce kultu. Z góry dziękuję sir-mapalot za zmianę.
Przy okazji, lepszy opis tego miejsca to "Świadkowie Jehowy w Polsce, Biuro Oddziału". Chodzi to to, że nazwa osoby prawnej mającej tu swoją siedzibę to "Świadkowie Jehowy w Polsce". Natomiast "Biuro Oddziału" odnosi się do tego, że jest to jednocześnie siedziba oddziału "Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania" (ta instytucja ma swoje oddziały w ok. 100 krajach).
Obecny opis "Biuro Oddziału Świadków Jehowy" może sugerować jakoby to sami Świadkowie Jehowy mieli jakieś oddziały, a te oddziały z kolei swoje biura.
http://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/biura-oddzia%C5%82%C3%B3w/polska/
Zminiłem.