https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Deze weg staat al in Openstreetmap als geplande weg. Is de aanleg zichtbaar begonnen? Dan kan de weg worden omgezet naar weg in aanleg.
Gisteren is er de officiƫle start geweest, op de Hooge berkt is al een tijdelijke sluiting/omweg tot 23 nov. Ik heb een paar weken geleden al graafwerkzaamheden in de weilanden/akkers gezien die ik toen niet begreep. Het fietspad op industrie terrein De Waterlaat is blijkbaar het eerst aan de beurt nu.
De weg zou voor de zomer geopend moeten zijn aldus bericht op www.ed.nl
Bedankt! Dan is de aanleg begonnen. Ik zal de weg op construction zetten.
Toch weer wat geleerd, toch even gezocht in de wiki, tijdelijke wegwerkzaamheden (afsluiting Hooge Berkt) alleen als restrictie invoeren als ze langer dan zes tot negen maanden duren ivm veel offline gebruik van osm-kaarten.