https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
zaproponowałem import oficjalnych danych na https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=806242#p806242
Znacznik umieszczony poprawnie, do czasu importu powinien być widoczny ten zgłoszony?
Nie zamykamy notatek bez ich przetworzenia.
Jak można pomóc przy imporcie oficjalnych danych?
Hej ! Importowanie oficjalnych danych adresowych wymaga umiejętności obsługi edytora JOSM i dedykowanych wtyczek. W wolnej chwili postaram się ponownie zaimportować te gminę i jeśli napotkam jakieś wątpliwości co do poprawności adresów zgłoszę się o pomoc w weryfikacji w terenie. Na chwilę obecną adres z notatki uzupełniony (notatkę zamknę po zakończonym imporcie). Pozdr!
Punkty adresowe w gminie Szemud uzupełnione => https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=809387#p809387