https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
ik heb de exacte locaties + nummering/volgorde opgeschreven, maar de infoborden over wat welk ding was, waren weggehaald (wss omwille van de pandemie). zet ik de punten er dan zo in, of wacht ik beter, of hoe zit het?
is dit het oude fitometer parcours in relatie vorm.
Ik zou deze al aanpassen en invoeren.
https://www.openstreetmap.org/relation/971636
info hier ?
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:leisure%3Dfitness_station
thanks, heb het parcours aangepast, maar de locaties van de oefentuigdingen er nog niet ingezet
Dit prg toont via het relatie ID nummer je aanpassing ;)
http://ra.osmsurround.org/analyzeMap?relationId=971636
De start eventueel nr 1 bepaald door volgorde in de relatie... dacht ik
heb de volgorde aangepast, duurt het even eer ra.osmsurround.org dit doorheeft?
zijn dat de nummering van toestellen ?
https://www.openstreetmap.org/note/2947370#map=17/50.84709/4.68851&layers=N