https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
De afrit leek niet aan te sluiten en mijn navigatie ging de mist in.
Met de routering in osm.org werkt het gewoon. https://www.openstreetmap.org/directions?engine=osrm_car&route=53.1458%2C5.6365%3B53.1525%2C5.6333#map=16/53.1489/5.6450&layers=N
Even testen.. 'k heb geen overigens osmand
In mapsource van Garmin in combinatie met de generic routable new stile van november 2017 werkt het ook.
Wanneer ik een u-turn probeer te forceren wordt dat in de generic routable geweigerd en kom ik met een hele omweg op dat punt. Er zal wel een turnrestrictie ergens zitten. Even kijken met de editor.
Ik zie geen enkele fout in de kaart. Wellicht wordt er nog op het forum gereageerd.
en anoniem ben ik.. even vergeten in te loggen.. Eggie
turnrestricties zie ik niet.. die zouden er nog wel opmoeten
Ok top ik las het al op het forum. Ik los het op en zoek het verder in Osmand.
Turnrestricties aangebracht