https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
BAG laat niets afwijkends zien; als het echt fout is moet je het terugmelden bij de BAG?
Hm, ok. Het lijkt echt fout te zijn, ik zal het nog dubbelchecken en dan terugmelden.
Ik zie dat ondertussen de juiste buildings ook in BAG staan. Dus we kunnen nu de juiste buildings importeren, zij het goed selecterend. Ik haal deze foute import weg en zal het aanvragen.
In een aantal stappen hier landuse en 'construction' bijgewerkt: belangrijk is deze changeset waarin deze wijk (buildings) verwijderd is:
https://www.openstreetmap.org/changeset/63702161
Contact gehad met BAG importeur en het blijkt dat importeren vanuit de huidige, dubbele, dataset simpelweg niet lukt; wss omdat de boel dubbel en ook door elkaar ligt. We zijn dus aangewezen op correcte kadaster data (klinkt vreemd om in te tikken). Als dat te lang duurt zal ik proberen het manueel te doen als tussenoplossing.
Changeset: 63710282
Handmatig uit BAG de gebouwen omtrek ingevoerd. Als tijdelijke invulling van dit lege gebied. Als we dit helemaal niks vinden dan revert maar.
OK, BAG lijkt weer OK te zijn: ik heb het gebied opgeschoond en de import aangevraagd:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=725922#p725922
https://www.openstreetmap.org/changeset/64589574