Changeset: 94689655
De weg die als 'Wiersseweg' stond aangeduid is niet de wiersseweg (zie ook andere kaarten). Dit is een priveweg die geen naam heeft, maar wel opengesteld is voor voetgangers onder de natuurschoonwet
Closed by De Wiersse
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.19.5 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Een highway=footway is een wandelpad aangeduid met het bord G7 Dat zal hier toch niet het geval zijn. De voorgaande mapper is zeer ervaren en ter plaatse bekend.
MVG,
eggie -
Comment from De Wiersse
Hoe het technisch verwerkt dient te worden weet ik niet, maar dit is een priveweg die alleen is opengesteld voor voetgangers. Dat staat ook bij de ingang van de weg vermeld. De weg heet ook niet Wiersseweg, dus de betreffende mapper heeft hier ook een vergissing gemaakt.
-
Comment from eggie
Beste De Wiersse.. Wanneer je niet bekend bent hoe wegen de juiste tags mee te geven zou het de voorkeur verdienen om je van te voren goed in te lezen. Zie toegestuurde links.
De weg heet volgens de BGT overigens Wiersserbroekweg en inderdaad niet Wiersseweg.
Dat zou dus evt. aangepast kunnen worden.
Het lijkt me beter om van voren af te beginnen en dat ik de wijzigingen terug zet.
Het is nu allemaal niet correct getagd.
MVG,
eggie -
Comment from De Wiersse
Het moet inderdaad wel correct getagd worden, maar dat was het ook niet. De weg heet niet de Wiersserbroekweg, dat is de weg die erboven loopt van oost naar west. Zoals ik net ook al aangaf heeft de betreffende weg geen naam, het is een priveweg zonder naam.
-
Comment from eggie
Wanner ik revert zal de naam terugkomen. Je kunt dan alsnog de naam verwijderen.
De 'fout" kun je doorgeven aan het Kadaster /BGT via https://verbeterdekaart.kadaster.nl/#?geometry.x=160000&geometry.y=455000&zoomlevel=3
Ze zullen het dan na onderzoek aanpassen.
gr eggie -
Comment from eggie
reverted by changeset #94697195
-
Comment from Allroads
IN de BGT staat deze weg aangegeven als Wiersserbroekweg.
Wanneer een weg in de BAG staat als OpenbareRuimte dan hoort het volgens wet BGT ook in de BGT gezet te worden. En krijgt een plaatsbepaling.
Dus officieel volgens de Gemeente Bronckhorst heet deze weg WiersserbroekwegIk heb een melding aangemaakt.
https://verbeterdekaart.kadaster.nl/#?geometry.x=225325.14&geometry.y=457072.09&zoomlevel=12.18 -
Comment from De Wiersse
Dank voor de melding aan kadaster! Dat de gemeente deze priveweg als Wiersserbroegweg bestempelt is verwarrend en dit staat ook niet bij de weg aangegeven. De boerderij linksonder (Berenpas) heeft als adres bijvoorbeeld ook Wiersserallee, niet 'Wiersserbroekweg'. Zo noemt ook niemand die weg en commerciele kaarten ook niet.
-
Comment from eggie
Bij herstellen van de tags na revert heb ik het noordelijke stuk tot aan de Kleine Wiersse getagd als Wiersserbroekweg... ook conform de adressen op de woningen.
Het stuk vanaf de Wiersserallee heeft nu even geen naam in OSM.
Maar afwachten wat de Verbeter de kaart oplevert.
gr eggie -
Comment from Allroads
Kreeg net bericht van het Kadaster dat de Gemeente Bronckhorst
De bronhouder Gemeente Bronckhorst heeft uw melding op 24-11-2020 16:03 beoordeeld met het volgende resultaat:
Nieuwe status: Goedgekeurd, ingepland door bronhouder
Nieuwe status: AfgerondDat is vlot.
Staat deze bebording er nog?
foto 2018
https://images.mapillary.com/Kgl61a1Wdo4FXSY_DJ5D4w/thumb-2048.jpg
Hier staat geen uitzondering voor bestemmingsverkeer.
Ook belangrijk is, wat staat er op het groene bordje? Een foto is het duidelijkst.
Dit ook in verband met bromfietsen, welke niet onder het RVV C12 bord vallen.Dan hoort deze weg straks geen naam te krijgen.
Het is niet zo dat elk adres, de dichstbijzijnde weg de naam van het adres hoort te krijgen. Daar alleen wanneer de Overheid of de eigenaar zelf een naam aan een weg/pad geeft. -
Comment from De Wiersse
het groene bord is een standaard openstellingsbord voor NSW, zoals deze bijvoorbeeld: https://balderbroek.nl/wp-content/uploads/2017/02/bordopengesteld.jpg
-
Comment from eggie
Tagging conform bebording aangepast.
-
Comment from Allroads
Evenals deze changeset, voeg het maar even samen in 1 post.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94708620#map=18/52.10093/6.40007
Ik kan het zo niet zien foto 2020.
https://images.mapillary.com/c4lqTti-t8MDmc_N7p7-cQ/thumb-2048.jpg
Als de situatie nog zo is als in 2018:
https://www.google.nl/maps/@52.1021325,6.395513,3a,42.2y,118h,90.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAQ9vBPGrB1Fq8bXQh8bEFg!2e0!7i13312!8i6656
Dan moet men eerst vast stellen of er sprake van een juridische openbare weg volgens de wegenlegger is. Ik vermoed van niet. Ik ken alleen de wegenleggerkaart van Vorden 1982.Als dat zo is, dan werkt de "Wegenverkeerswet 1994/Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 (RVV 1990)" naast "Burgelijk Wetboek 5.22/Wetboek van Strafrecht (met artikel 461)". Naast elkaar, dus dat betekent dat wat bij de een verboden is en bij de ander niet, dan is het toch verboden.
Op basis van het aangegeven groene bordje.
Dat er op het groene bordje "verboden voor motorrijtuigen" of op andere bordjes verboden voor gemotoriseerd verkeer staat en een RVV C12 verkeersbord, ook al zou je er een onderbord "Uitgezonderd bestemmingsverkeer" onder hangen (pas bij onderbord is het motor_vehicle=destination), dan is het toch nog voor "motorrijtuigen verboden". Dus geen destination, dat wordt opgeheven door het groene bordje, wetgeving naast elkaar werkend.
Dat groene bordje is dan best wel bepalend. Pas je dat bordje "niet" aan dan lok je de vervoervormen in de val en plegen ze een strafbaar feit, tenzij ze ontheffing hebben, die u kunt afgeven. Kan ook nog een recht van overpad spelen.
Motorijtuig, de fiets met trapondersteuning valt daar niet onder, die mag er langs. Volgens Wegenverkeerswet art 1 lid c.
Voor de fiets geldt helemaal geen bestemmingsverkeer, dus geen destination, dat is niet op te maken uit de borden (verkeersbord en groen opgensteld), zoals voor iedereen is het wel verboden om tussen zonsondergang en zonsopgang van de weg gebruik, tenzij u ontheffing hebt afgegeven, bicycle:conditional= no @ (sunset-sunrise), zo ook andere vervoersvormen.
Dus als ik op een avond (donker) besluit om een bezoek af te leggen bij de Bovenman, kan ik er niet komen, zowel op fiets wandelend of met de auto, ik zal eerst u om ontheffing/toestemming moeten vragen. Dat moet een pakket vervoerder ook.
Dit op basis van de bebording en die is leidend. "blijkbare wijze" art. 461 W.v.S.
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |