Changeset: 85500897
Straten gelijk getrokken aan elkaar
Closed by Kofmev
Tags
changesets_count | 14 |
---|---|
created_by | iD 2.17.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Kofmev.. Wat wil je nu met deze actie bereiken?
Dit is wat je hebt aangepast.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=85500897MVG,
Eggie -
Comment from Kofmev
De weg klopt hier niet in onze navigatie. Dit is de enige inconsistentie die ik kon vinden met de rest van de weg, vandaar de aanpassing. Op dit moment kunnen we hier geen route doorheen plotten omdat dit stuk weg als 1 richting gezien wordt.
-
Comment from Kofmev
Excuus voor het late antwoord, was er bij in geschoten ;)
-
Comment from eggie
Dag Kofmev,
Het probleem staat even op het forum.. Je zou het evt. kunnen verduidelijken.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=788431#p788431Inlog identiek aan OSM account met wat vertraging wegens een eerste accountcheck
MVG,
Eggie -
Comment from alphensebezorger
Hallo Kofmev,
Een eindje verder richting de Willem van der Madeweg zie ik vanaf de Bruggestraat ook alleen lanes:forward=2, en geen lanes- of lanes:backward-tag. Ziet je planner dit deel ook als een eenrichtingsweg
https://www.openstreetmap.org/way/421869775 ? Dan daar ook lanes=3 toevoegen misschien?
Vriendelijke groet, Alphensebezorger. -
Comment from Kofmev
Nee, vreemd genoeg gaat het daar wel goed. Issue op dit stuk is dat planner denkt dat hier een stuk eenrichtingsverkeer richting oost is, terwijl dit niet het geval is.
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |