Changeset: 81688377
To divide the apartment building into separate ones with housing numbers. And created a healthcare marker because it is based in one of the apartments
Closed by Mediot Rijbewijskeuringen
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.17.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
resolved:crossing_ways:building-highway | 1 |
resolved:mismatched_geometry:vertex_as_point | 1 |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
review.. Alle gebouwen zijn directe import vanuit het kadaster en precies ingemeten. Het is beter om daar niets aan te veranderen en gebouwen in gebouwen te gaan tekenen.
Adressen en gebouw-updates kun je het beste doorzetten via een verzoek op het forum in het draadje Verzoek BAG import.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12MVG,
Eggie -
Comment from eggie
In de BAG data is er nog niets over te vinden. Je zou dus een terugmelding kunnen doen naar het Kadaster via deze site. .. zodat het in de administratie van de BAG verwerkt kan worden.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=gruttershof%2032&resultOffset=0&objectId=0344200000013630&geometry.x=136475.69260034&geometry.y=456566.31116164&zoomlevel=7&detailsObjectId=0344010000015855Doe je dat zelf?
De import is altijd éénrichting BAG>> OSM.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Wellicht kunnen de Bagimporteurs even kijken?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=779194#p779194 -
Comment from Mediot Rijbewijskeuringen
Hoi Eggie,
Even voor de duidelijkheid, zijn alle bovenstaande berichten voor mij bedoeld? Ik had net al even reactie naar je gestuurd via berichten. Excuus dat ik over de bestaande bebouwing heen heb getekend. Wist wel dat t niet direct doorgevoerd zou worden en dat ik reactie zou krijgen. Mijn vraag is dan ook, hoe dan wel? Er is wel meer niet helemaal correct op de kaart. Maar dat heb je mij bij deze uitgelegd. Ik zal het via het kadaster aangeven.Groeten Stijn
-
Comment from eggie
Stijn,
PB net verzonden naar je.
Het BAG team heeft net iets aangepast. Je moet maar eens kijken.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=779221#p779221MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Het is aangepast naar kadaster data.
Je kunt de geïmporteerde adresnodes die allemaal links liggen naar de goede plek slepen.
Het Kadaster ziet het als één pand, maar dat geldt voor appartementen ook.
Op gebouwen zelf staan nooit adressenn. -
Comment from eggie
Wanneer de naam moet renderen dan nog een tag toevoegen. Zit hier daadwerkelijk een arts dan amenity=doctors Is het alleen een kantoor dan office=yes. Je zult zien dat de naam dan zichtbaar wordt.
Gr eggie -
Comment from eggie
aanvulling. Die info combineer je dan met adresnode 34?
-
Comment from eggie
Adresnodes verplaatst
-
Comment from eggie
office=yes toegevoegd..
-
Comment from Mediot Rijbewijskeuringen
Ik ga die info proberen te combineren met node 34. Zit daadwerkelijk een arts, maar ontvangt geen curatief bezoek. Dus mensen kunnen niet komen aanlopen, dus waarom geen doctor dan? ;-)
Wat vreemd blijft. De overkant heeft wel weliswaar slorige opdeling in apartementen. Dan zou dit 1 geheel moeten zijn toch? De nummers moeten ook aan de ingang staan met zn allen en dus niet op de ruimte zelf?
Afgezien van de bebouwing mag ik verder wel dingen als een zomers druk bezochte aanlegsteiger aangeven?
-
Comment from Mediot Rijbewijskeuringen
Als het goed stond ie al aan 34 gekoppeld
-
Comment from eggie
Klopt.... Dat had ik al eerder gedaan.
Je kunt office=yes vervangen door amenity=doctors Dat geeft een dokterssymbool.
Succes,
Eggie -
Comment from eggie
De adresnodes kun je gewoon verplaatsen. Het Kadaster gooit die soms allemaal op een hoopje en dan is het een hele uitzoekerij.
Ways (7)
Nodes (20)
- 7258254333, v1
- 7258254334, v1
- 7258254335, v1
- 7258254336, v1
- 7258254337, v1
- 7258254338, v1
- 7258254339, v1
- 7258254340, v1
- 7258254341, v1
- 7258254342, v1
- 7258254343, v1
- 7258254344, v1
- 7258254345, v1
- Mediot Rijbewijskeuringen (7258254346), v1
- 2701991188, v2
- 2701991207, v2
- 2701991225, v2
- 2701991267, v2
- 2701991424, v2
2701991226, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |