Changeset: 80540024
Added footpaths in Sollebos
Closed by FelixTheCatNL
Tags
changesets_count | 7 |
---|---|
created_by | iD 2.17.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-GB |
source | gps |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Felix... Tip.. Gebruik tijdens intekenen de linker alttoets. Dan plakt het voetpad niet aan de landuse=-forest. Ik heb wat losgemaakt en paden goed gelegd.
MVG,
Eggie -
Comment from FelixTheCatNL
Bedankt Eggie! Ik zie alleen wel dat je het pad flink verlegd hebt, zodat het nu niet meer overeenkomt met mijn GPS trace... Het pad heeft niets te maken met die vorm "Managed forest" waar je hem nu op gelegd hebt.
-
Comment from eggie
Ahh .. je tracklog.. Weet je zeker dat die heel precies is? Ik heb als transparant op de achtergrond de tekening van de Landmeetkundige dienst. Die paden zijn precies ingemeten.
Die laag heet de BGT omtrekgericht.
Meestal klopt dat precies. Het kan natuurlijk zijn dat het intussen veranderd is.
Ik zie op de transparant nog veel meer paden lopen.
De laag kun je als achtergrond gebruiken in editor JOSM.editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710BGT implementeren
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59021
Forumdraadje .. De beste imagery layers om NL OSM te mappen met JOSM.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=64644
Hier kun je zien hoe je de .jos file kunt gebruiken binnen JOSM.
https://youtu.be/33EenoZezWg
Waar het heel anders liep was aan de zuidzijde.
Ik kan m'n aanpassingen reverten als je dat wilt.MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Je paden liggen liggen weer allemaal terug.. Even evt. zelf losmaken. :)
Misschien dat dat zuidelijke gedeelte vroeger zo liep. De BGT zou dan niet meer actueel zijn. Op Kadasterkaarten (vaak verouderd) lopen de paden wel langs die boslijnen.
Gr Eggie -
Comment from eggie
Pad ligt weer los.
-
Comment from FelixTheCatNL
Bedankt voor alle informatie Eggie! Zeer leerzaam :-) Het pad loopt inderdaad precies zoals mijn GPS trace, en er staan ook wegwijsbordjes in het bos die het pad zo aangeven. Dus het lijkt me dat het nu klopt.
Ways (8)
- 769668745, v1
- 769668746, v1
- 7500981, v4
- 7501058, v6
- 96128994, v3
- 96129001, v3
- 96129155, v3
- 96130290, v3
Nodes (19)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |