Changeset: 76416026
correctie rondweg kragge, loopt dood op het einde
Closed by Rcnoor
Tags
changesets_count | 271 |
---|---|
created_by | iD 2.16.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest;.gpx data file |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Rcnoor,
Ik vermoed dat er hier iets is misgegaan met het fietspad tussen de Bergsebaan en de Zoom (https://www.openstreetmap.org/way/473740696). Dit loopt nu dood vlak voor het bruggetje volgens OpenStreetMap. In werkelijkheid zal het geelbruine asfalt nog steeds te befietsen zijn, denk ik. Klopt dat?
De fietsroutes die over dit fietspad liepen zijn op OSM nu omgeleid. Kun jij bevestigen dat dit onterecht is? De routes lopen vermoedelijk gewoon nog via dit fietspad.
Vriendelijke groeten, Alphensebezorger.
Ways (4)
Relations (2)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |