Changeset: 75058405
aktualizacja tagów - zmiana brandu
Closed by Cristoffs
Tags
created_by | JOSM/1.5 (15238 pl) |
---|---|
source | Amic energy |
Discussion
-
Comment from gscscnd
https://www.openstreetmap.org/node/1810154669
https://www.openstreetmap.org/node/1810154664
https://www.openstreetmap.org/node/1810154656
https://www.openstreetmap.org/node/1810154660
https://www.openstreetmap.org/node/1810154655
https://www.openstreetmap.org/node/1810154654
https://www.openstreetmap.org/node/1810154652
https://www.openstreetmap.org/node/1810154651
https://www.openstreetmap.org/node/1810154648
https://www.openstreetmap.org/node/1810154650
https://www.openstreetmap.org/node/1810154659
https://www.openstreetmap.org/node/1810154657
https://www.openstreetmap.org/node/1810154663
https://www.openstreetmap.org/node/1810154661
https://www.openstreetmap.org/node/1810154666
https://www.openstreetmap.org/node/1810154667 -
Comment from Cristoffs
Coś więcej?
-
Comment from gscscnd
Mamy taki budynek: https://www.openstreetmap.org/way/169857659. Mieści się tam stacja paliw, którą w poprzednim zestawie zmian zmieniłeś z Lukoil na Amic. Problem polega na tym, że do wyżej wymienionych węzłów, na których ten budynek jest rozrysowany, również dopisałeś (w _tym_ zestawie zmian) tagi brand i name.
-
Comment from Cristoffs
Jasne, dzięki. Już poprawiłem.
-
Comment from gscscnd
W https://openstreetmap.org/changeset/75087514 usunąłeś tag brand z budynku (a chyba powinien tam zostać), a chodziło mi o usunięcie tagów brand i name z węzłów tego budynku (lista węzłów powyżej). Poprawione w https://www.openstreetmap.org/changeset/75089476.
-
Comment from maraf24
Sklepy mają nazwę Amic Market, a nie Amic.
Co do stacji można mieć pewne wątpliwości na początku, ale szyld jest jednoznaczny - Amic Energy.
Poza tym - gdzie była dyskusja przed dokonaniem masowej edycji? -
Comment from Cristoffs
Po co ci dyskusja jak tych placówek już nie ma?
-
Comment from maraf24
1. Dyskusja jest wymagana przez zasady osm, brak zastosowania się często kończy się rewertem.
2. Dyskusja służy temu, by nie wprowadzać błędów na mapę, takich jak wskazał gscscnd
3. Dyskusja służy temu, by uniknąć tworzenia kolejnych wersji obiektów z naniesionymi poprawkami błędów - w tym konkretnym przypadku nie byłoby konieczności korygowania nazw POI. -
Comment from Cristoffs
Rozumiem ten punkt widzenia, będę się pilnował ;-) Przy CRFOP tym bardziej.
Ways (1-20 of 23)
- 1
- 2
- Amic (101651128), v7
- Amic (101653667), v7
- Amic (106874270), v8
- Amic (121769395), v9
- Amic (122359277), v5
- Amic (130651760), v7
- Amic (130651936), v3
- Amic (167273873), v4
- Amic (169857659), v4
- Amic (174449352), v3
- Amic (180318384), v4
- Amic (181659514), v5
- Amic (202238290), v4
- Amic (208193073), v3
- Amic (216919171), v6
- Amic (230722316), v7
- Amic (238242415), v4
- Amic (252049872), v5
- Amic (258617681), v2
- Amic (261678580), v5
- Amic (1228969418), v6
- Amic (1228969420), v6
- Amic (1228969422), v6
- Amic (1248870029), v3
- Amic (1262011646), v3
- Amic (1362191793), v4
- Amic (1362191794), v4
- Amic (1362191795), v4
- Amic (1438319545), v2
- Amic (1573145317), v5
- Amic (1723387394), v4
- Amic (1786793525), v4
- Amic (1786793526), v4
- Amic (1786793527), v4
- Amic (1786793530), v4
- Amic (1810154648), v2
- Amic (1810154650), v2
- Amic (1810154651), v2
- Amic (1173347835), v2
- Amic (1173386112), v5
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |