Changeset: 66033709
Je mag hier nu ook fietsen. Het is nog even wachten op de satellietbeelden om ook de afgeronde vormen van het nieuwe asfalt te kunnen volgen
Closed by steltenpower
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.12.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag steltenpower. Je vraagt om een review. Je hebt het pad en het wandelpad omgetagd naar cycleway. Wanneer er echt een bord staat fietspad. G13, G11 of G12a dan is het goed gedaan. Ontbreekt het bord fietspad dan niet de tag cycleway gebruiken.
paden zonder bord worden getagd als highway=path en zijn ook toegankelijk voor fietsers.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Het nieuwe fietspad heb ik goed gelegd mbv de BGT omtrekgericht. Het is dus al ingemeten door de landmeetkundige dienst.
MVG,
Eggie -
Comment from steltenpower
Er staat geen bord fietspad naast
-
Comment from eggie
Hoi.. Wellicht dat er nog borden worden geplaatst.
Hier in de buurt verandert wel veel de laatste jaren.
Houd wel svp rekening met het feit dat er 4 wandelroutes lopen. Dat os best lastig te zien in editor iD denk ik.
Up to you!
MVG,
Eggie
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |