Changeset: 61043866
Changed house contours of Pr. Bernhardstraat 40b-40f. They seemed to be rotated. (I live in one of these houses)
Closed by RulleBaas
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest;OpenStreetMap (Standard) |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from Leo Slager
De gebouwen worden rechtstreeks geïmporteerd vanuit het kadaster. Na een volgende import staat de fout dus ook weer in OSM. Bij het kadaster kun je een melding doen om de fout te laten herstellen. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=160000&geometry.y=455403.2&zoomlevel=0
Inzoomen op het gebouw, selecteren en op het blauwe potloodje klikken. -
Comment from RulleBaas
Op het kadaster zie ik dat de orientatie van het blok wel klopt. net zoals WOZ waardeloket (waarschijnlijk ook gekoppeld aan BAG?). Waar kan ik zien wanneer de laatste synchronisatie met kadaster is gedaan?
-
Comment from Leo Slager
Als het kadaster de juiste situatie aangeeft, zou je op het forum een verzoek kunnen doen voor een nieuwe BAG import. Eén van onze specialisten zorgt er dan voor dat de gebouwen vanuit het kadaster worden overgenomen op de kaart.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from RulleBaas
Dankjewel voor de tip, ik heb een verzoek gepost op het betreffende forum.
Ways (5)
Nodes (18)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |