Changeset: 60317089
confirming these segments are not one-way, hoping that is what is causing routing issues here.
Closed by Jesse Steinen
Tags
changesets_count | 7 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Jesse... Kun je aangeven voor welke categorie het niet routeert en in welke router/routeplanner of kaart? oneway=no hoeft niet op een reguliere weg. Er staat wel een hek, maar daar staan geen accesstags op. Het zou dus al moeten routeren.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
In de Opefietsmap routeert het gewoon voor fietsers. een hek houdt geen fietsers of voetganges tegen.
wel kennelijk motorvoertuigen, want in de OSM generic routable new routeer het tot het hek en niet verder. Is het de bedoeling dat er auto's door dat hek kunnen? -
Comment from eggie
Kortom.. Is tag highway= service terecht?
Mogen motorvoertuigen dor dat hek?
is het wel een doorgaan de route?
remedie: Wanneer er geen hek is.. hek weghalen of motor_vehicle=yes op het hek. -
Comment from Jesse Steinen
ik heb het beter gewijzigd nu, denk ik; sowieso gelden voor het hele stuk tot aan de brug eigenlijk, vanaf het oostelijke begin van deze weg, praktisch dezelfde restricties, namelijk C1 met OB04 onderbord. Er staan een paar conflicterende borden hier, maar gezien de werkelijke situatie en de fietsroutes die hier lopen, is dat denk ik de beste oplossing.
-
Comment from Jesse Steinen
een hek zie ik zo snel niet staan hier trouwens; als je bijv. in afstandmeten.nl of gpsies.com start op het fietspad dat ten zuiden van Terworm begint en vlak langs de A76 loopt, dan routeert ie niet in O of W richting Terworm op. Idem als je vanaf het fietspad ten O van het kasteel uit zuidelijke richting komt. Dat stukje tussen die twee fietspaden staat niet goed.
-
Comment from eggie
Merkwaardige bordcombinatie. C1 is in wezen access=no met dan de uitzonderingen apart getagd. fiets/brommer juist uigezonderd.., maar motor_vehicle=yes zou dan niet correct zijn.
-
Comment from Jesse Steinen
dat zeg je goed, ik heb de foto even erbij gepakt: er staat een C1 met een onderbord 'uitgezonderd bedrijfshouders bewoners en hun bezoekers' en daaronder nog een OB54 (dus ook uitgezonderd (brom)fietsers).
Dan is het access=restricted en bicycle=yes en moped=yes? -
Comment from Jesse Steinen
access=destination moet dat zijn; ik ben duidelijk niet wakker vandaag.
-
Comment from eggie
Yep .. zo is het en dan de uitzonderingen bevestigen. ..dus in ieder geval moped en bicycle=yes.
motor_vehicle=destination zal er in ieder geval voor zorgen dat het niet routeert voor auto/motorfiets verkeer.
meestal laat ik dan die tag access=destination gewoon weg. -
Comment from eggie
Toch nog even twijfel access=destination er toch maar op.
-
Comment from Jesse Steinen
bij dezen staat het dan goed, eindelijk, denk ik :) bedankt voor het geduld!
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |