Changeset: 59551417
Heb aanpassingen gemaakt aan brunelhof. Heb een speeltuin toegevoegd, heb de paden even aangepast.
Closed by wingdragon
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Je vraagt om een review.
Een klein stukje groen is geen park in de zin van.. Leisure=park is geen landuse .. dus wat je ziet. Het is een transparant die de functie duidt en hoort over een park heen te liggen met naam.
Het gaat er dus om te tekenen wat je ziet. landuse=grass als vlak, natural=tree op nodes.
footway=sidewalk is een vervelende bug in editor iD. Dat moet er overal af.
Gebouwen svp niet van vorm en plaats veranderen. Het is allemaal ingemeten door het Kadaster. Luchtfoto's vertekeken. Niet naar de daken kijken!
Ik pas wat aan. -
Comment from eggie
Bij dat pad in het park (moet het niet aan de wegen vastgemaakt worden ben je als het ware heen en weer gegaan met je potlood en lagen twee wegen op elkaar. Duplicates. De huizen heb ik teruggezet. Echt niet aankomen!
Haal je zelf overal footway=sidewalk eraf?
Het park heb ik als voorbeeld omgezet in landuse grass met bomen. Alleen echte parken krijgen een aparte losse cover met Leisure grass.
Graag reactie -
Comment from eggie
Wanneer een pad een ander pad kruis altijd een verbindingsnode maken. bv met de Dijckscampenlaan. Ik heb het nu voor je gedaan. Cobblestone (kinderkopjes) klopt dat echt? of toch misschien paving_stone?
-
Comment from eggie
Wanneer een pad een ander pad wordt (hakse bocht) Brunelhof.. dan een nieuw pad beginnen en niet automatisch doortekenen. Ik heb die paden gesplitst.
-
Comment from eggie
Het stukje groen aan de Drontermeer heb ik ook hersteld naar landuse. Dit zijn vaak PokemonGo edits om het spel te beïnvloeden.
-
Comment from wingdragon
Bedankt voor het checken. Ben wat nieuw. Heb me al een tijdje geërgerd aan het feit dat het bij mijn woning niet helemaal correct was.
Sinds het mijn eerste edit is, heb ik mijn best gedaan om 't zo goed mogelijk te doen. Mijn excuses voor de fouten.Maar inderdaad, mogelijk is het meer paving_stone dan Cobblestone.
En zo ver ik weet heb ik niets veranderd aan de Drontermeer. Mogelijk is dat perongelijk gegaan.
Zal meer er op letten, van nieuwe wegen etc.
-
Comment from eggie
De Drontemeer was van een pokemonmapper. ik heb dat als voorbeeld even genoemd en gelijk maar aangepast naar de oude situatie grass en forest.
De cobblestones kun je zelf aanpassen. Elk begin is moeilijk en OSM wel in he bijzonder. Gewoon volhouden. :)Wanneer je zou overstappen op een "echte" editor als JOSM dan wordt je gewaarschuwd voor zulke op elkaar geplakte wegen en lossen verbindingen.
Kijk eens naar JOSM
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Beter gelijk goed beginnen. iD is meer een speeltje dat veel fouten oplevert.
Succes,
eggie
Ways (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |