Changeset: 59095485
Korekta tagów w celu poprawy czytelności.
Closed by Wilcze łapy
Tags
created_by | Vespucci 10.2.4.0 |
---|---|
imagery_used | OpenStreetMap (Standard) |
locale | pl_PL |
Discussion
-
Comment from user_677497
Cześć, jeśli uwzględniasz TYMCZASOWE ZMIANY związane z remontami/budową ulic na mapie to wprowadź tak jak jest faktycznie! Mianowice przez przez budowane rondo Wyszyńskiego/Prosta obecny przejazd wygląda inaczej niż zaznaczyłeś na OSM - jadąc od wschodu ul. Wyszyńskiego na wysokości ul. Kiepury trzeba zjechać na południową jezdnię ul. Wyszyńskiego (objazd jest nieco bardziej w prawo położony o innym nachyleniu linii-łącznika), przejeżdża się przez południowy łuk/fragment nowego ronda i dalej jest już OK. Nie można już wjechać ul. Prostą i Infułacką, barierki są ustawione przy wyjeździe z parkingu Kaufland, dojazd tylko dla mieszkańców bloku i domów, a Infułacka od Wyszyńskiego do Wesołej też jest w przebudowie i niedostępna do przejazdu (tymczasowy wjazd od ul. Zamoyskiego)! Oczywiście jak uważasz, to tylko drobna uwaga...
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |