Changeset: 58768469
Update after major road change on both side of the canal a few months ago.
Closed by mcarton
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.8.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
review_requested | yes |
source | local knowledge;streetlevel imagery |
Discussion
-
Comment from eggie
't Probleem is nu dat je van alles hebt veranderd met de beste bedoelingen, maar de de fiets en wandelroutes niet meer kloppen. Iets veranderen met editor iD gaat niet goed. Dat mag alleen met editor JOSM. Ook zie ik dat die routerelaties niet meer goed lopen. Het je je dat gerealiseerd? ook heb je bicycle = no toegevoegd op een hoofdrijbaan, maar daar loopt dan nog wel fietsroutes over.
Klik recht op de layer fietskaart in de verschillende lagen. Dan kun je zien hoe het was. Ik kan even zo niet zien of het makkelijk te herstellen is. Graag even reactie. -
Comment from eggie
Het lijkt mij beter dat ik deze changeset terugdraai.
-
Comment from eggie
Ik heb onze fietsrouteman DvdHoven even gevraagd er naar te kijken. Wanneer de infrastructuur verandert en er lopen zoveel routes dat vinden ervaren mappers al lastig.
Dit was je edit.. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=58768469 -
Comment from eggie
Waar is fietsknooppunt 11 gebleven?
-
Comment from eggie
Wanneer een weg een andere weg kruist zolas bij voormalig knooppunt 11 ? dan altijd een nodeverbinding maken met de kruisende weg.
-
Comment from eggie
Ik draai nu even de changeset tijdelijk terug om te kijken hoe de routes oorspronkelijk liepen. Indien mogelijk pas ik het dan aan.
-
Comment from eggie
herstel... Ik wacht daar nog even mee. Volgens mij is er al iemand aan bezig.
-
Comment from eggie
M Carton.. Inmiddels heeft Dick van den Hoven alles hersteld..
Wacht even tot je meer ervaring hebt voordat je iets met routes gaat doen. De wegen zijn soms in aparte delen geknipt omdat er routes oplopen. Probeer die wegen niet opnieuw door te verbinden, want dan gaat het weer fout.
Wil je iets aan routes doen bij wat meer ervaring doe dat met editor JOSM.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Ook de verbindingsnode bij het knooppunt 11 zijn aangebracht en fiets -en wandelroutes zijn hersteld.
Dit was best een moeilijk stukje voor een startende mapper. Vraag even advies op het forum als je zoiets weer tegenkomt.
Mapse verder.
- N.C.B.-weg (586405244), v1
- 586405247, v1
- N.C.B.-weg (586405250), v1
- N.C.B.-weg (586405252), v1
- N.C.B.-weg (586405255), v1
- 586405258, v1
- 586405260, v1
- N.C.B.-weg (586405262), v1
- N.C.B.-weg (586405265), v1
- N.C.B.-weg (586405266), v1
- 586405268, v1
- 586405270, v1
- 586405272, v1
- 586405275, v1
- 586405277, v1
- 586405279, v1
- Terraweg (586405281), v1
- Terraweg (586405283), v1
- 586405287, v1
- 586405289, v1
Relations (12)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |