Changeset: 56928692
Aanpassingen Ei van Ko n.a.v. opmerkingen eggie en MrKooken.
Closed by Josbert Lonnee
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13500 nl) |
---|---|
source | Esri World Imagery; survey |
Discussion
-
Comment from eggie
Benieuwd hoe dat rendert.. kerb is denk ik wel de juiste tag hier. De hoogte kan er nog bij in cm.
-
Comment from Josbert Lonnee
De hoogte varieert overal bij dat ding.
Het wordt dus niet gerendert. Nog een ander idee? -
Comment from eggie
Bij het monument op de Dam wordt highway=pedestrian gebruikt als lijnedit. Weet niet of je die vlakken als paden kan aanmerken. 'k Zie het water nu even ook niet. Staat dat wel in een mp?
-
Comment from Josbert Lonnee
Daar rentert ook alleen het 'gebouw' wat het monument voorstelt.
-
Comment from Josbert Lonnee
Als het alleen om het renderen zou gaan (mag niet, noemde MrKooken al) dan werken alleen scheidingen tussen voetgangersgebieden.
-
Comment from MrKooken
Nee de multipolygoon is foetsie. Kerb is wel het enige juiste, dwz geen vervalste tag, maar dat gaat denk ik niet renderen bovenop het plein. En er zijn geen tags om dat te beïnvloeden.
-
Comment from eggie
In de mapnik niet.. wellicht wel in andere kaarten. Je kan niet uitgaan van alleen de standaardkaart.
-
Comment from eggie
De mp was er nog wel, maar ik heb even dat water weer toegevoegd als inner.
-
Comment from eggie
Vraag je voor het forum.. waar begint mappen voor de renderer? Mag je dan gebruik maken van de rendereigenschap dat je zo'n toevallig lijntje ziet tussen twee area's ?
:) -
Comment from MrKooken
Ja of hoe vind je een reden (smoes) om die vlakken als separaat te taggen, Alles is hier met paving stones.
-
Comment from Josbert Lonnee
Ja, het iz van bakstenen, maar maakt voor de OSM niet meer uit inderdaad. Aparte polygonen hadden daarvoor geen zin.
-
Comment from MrKooken
Wat nu de buitenste rand kerb is de inner van de mp maken ipv het water dan zal er dus een gat in het plein komen met de rode ondergrond van het handelsgebied en de binnenrand als buitenste rand van het ei en daarbinnen dan de rest met kerb. Of het er goed uit zal zien is afwachten.
-
Comment from Josbert Lonnee
Wie stel je voor dat dat gaat doen MrKooken?
-
Comment from eggie
Wel een aardig idee.. :)
-
Comment from MrKooken
Dat binnenin het gat alles wel gerenderd wordt en het gat zelf in de vorm van het ei.
-
Comment from Josbert Lonnee
Er is nu ook veel gebied wat niet ingevoerd is als voetgangersgebied, maar waar wel te lopen is inderdaad.
-
Comment from Josbert Lonnee
Zal ik daar dan nu eens een poging toe doen??
-
Comment from MrKooken
Ja probeer maar, hopelijk gaat het er niet uit zien als negatief.
-
Comment from Josbert Lonnee
Ja, ook benieuwd. De kleur roze hier past wel bij de kleur van de bakstenen van dat ding (oranje-rood) :)
-
Comment from MrKooken
Is pastel-rood.
-
Comment from Josbert Lonnee
Ach, rood, roze, pastel of baksteen ... laten we het houden op R:252-G:208-B:203
-
Comment from MrKooken
Was een poging waard.
-
Comment from eggie
Het gaat wel, maar dan moet je highway = pedestrian weghalen van dat "ei"
-
Comment from Josbert Lonnee
Sorry, ik kan niet vinden waar u dat precies ziet staan.
Ways (6)
Relations (2)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |