Loading...
Changeset: 56522807
Spirea was niet de juiste naam. Moet Eglantier zijn
Closed by Harmanus
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
review: Je edit is prima gelukt.
Het stukje 2 tm 8 is volgens de BAG (kadaster) ook Eglantier. Tot het fietspad heb ik dat aangepast. De Jasmijn dus opgesplitst. Mocht het niet kloppen (kadaster zou het dan fout hebben) geef even een seintje.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |