Changeset: 55634076
Dit gebouw is niet in aanbouw en ook nog niet concreet gepland
Closed by ALLH
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Het gebouw waar je nu een park van hebt gemaakt staat volgens het kadaster op bouw gestart 2017. Mocht dit niet kloppen, dan kun je een terugmelding doen bij de BAG. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=marc%20chagall&resultOffset=0&objectId=0344100000082545&geometry.x=130999.55580359&geometry.y=456877.75318743&zoomlevel=7&detailsObjectId=0344010000128921
Ik draai je edit terug. Verder heb je adresnodes verplaatst naar een ander deel van Utrecht. hendrik werkmanhof 21 en 39? Waarom? -
Comment from eggie
De adresnodes heb ik teruggeplaatst.
Het gebouw heb ik hersteld. Graag terugmelding doen bij de BAG (zie bagviewer) Geen Leisure=park maken van een gebouw svp. Dat klopt echt niet. -
Comment from eggie
Dit was je edit.. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=55634076
-
Comment from ALLH
De Galant, zoals het gebouw heet, staat al heel lang gepland maar zonder concrete actie tot nu toe. Een paar kavels verderop echter, tussen de Paul Kleestraat en de Parkzichtlaan, is sonds zomer 2017 het project 'Rijnsche Maan' in aanbouw. http://www.acenp.nl/projecten/woongebouw-rijnsche-maan. Hier is op OSM echter nog neits van te vinden.Ik vermoed dat e.e.a. is verwisseld. Ik zal het zelf niet meer proberen aan te passen, maar geef het dan hierbij door.
-
Comment from eggie
Dank voor je reactie. De BAG maakt er een potje van hier.
Kun je de "fout" zelf doorgeven. Dat kan heel simpel door in de site van de BAG viewer op het potloodje rechts te klikken en dan aan te geven.. Gebouw niet aangetroffen. De BAG is verplicht om te antwoorden.
Van dat nieuwe gebouw kun je een verzoek doen op het forum van OSM in het draadje Verzoek BAG import.. mits het natuurlijk in de BAG staat.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Doe je het zelf?
Wanneer de BAG niet klopt wordt anders bij elke grote update dat gebouw weer geïmporteerd. -
Comment from eggie
Adressen per ongeluk verplaatsen komt meestal door schuiven met de kaart in de editmode. Het wordt je niet kwalijk genomen.
- Comment from eggie
Ways (3)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |