Loading...
Changeset: 53822884
zmiana
Closed by Aight 2009
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.5.0 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Poproszę źródło tej zmiany?
-
Comment from Aight 2009
Jestem z Jasła i ta ulica się tak zawsze nazywała, podobnie jak obok ks. Stanisława Konarskiego
przykładowo: https://mapa.nocowanie.pl/jaslo/ulice/
jednak tam wszystkie skróty w nazwach ulic są rozwinięte, a wymienione ulice mają skróty
-
Comment from Zbigniew_Cz
I to ma być wiarygodne źródło? Śmiem wątpić. Poproszę dokument urzędowy lub zdjęcie tabliczki z terenu. Poza tym, na tej stronie widzę rozwinięte skróty, a Ty dałeś "ks." "bł.". W OSM rozwijamy skróty w nazwach ulic.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |