Changeset: 50566299
Bedrijfsnaam aangepast
Closed by OnshoreGeo
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Het is de gewoonte binnen OSM Nederland op de info en het adres op de adresnode te zetten en niet op het gebouw zelf.
-
Comment from eggie
Nr. 37 zit niet bij de andere drie adresnodes. Even een uitdaging om het uit te zoeken.
-
Comment from OnshoreGeo
Dank je wel Eggie voor je reactie.
Betreft het Nr. 37, dit is het adres wat het bedrijf geregistreerd heeft staan. Waar komt het nummer wat hier staat vandaan en waar is dat dan op gebaseerd? Want ook de andere strandpaviljoens die in dat rijtje staan, hebben het verkeerde "huisnummer".
-
Comment from eggie
Die adressen komen uit de BAG In de BAGviewer kun je ook zien hoe de adressen bij het kadaster bekend zijn.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=zeekant&resultOffset=0&objectId=0599100000692838&geometry.x=67087.246803589&geometry.y=445250.22718743&zoomlevel=7&detailsObjectId=0599010000203823
Sommige nodes liggen op elkaar. 23 en 37
Wanneer iets niet klopt kun je een terugmelding doen bij de BAG.
Je kunt wanneer iets is verdwenen om een nieuw BAG import vragen via het forum.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
in het draadje Verzoek BAG import. -
Comment from eggie
Ik heb 37 even tevoorschijn gehaald vanonder 23. Was er dus wel.
-
Comment from OnshoreGeo
Aha, duidelijk! Dank je wel..
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |