Changeset: 48022815
Wegen in woonwijk als residential aangeduid. Verkeersdrempels e.d. aangegeven
Closed by lxh
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from lxh
Verkeerde omschrijving. Moet zijn:
Aantal fiets- en voetpaden aangegeven, richting op 1-richtingsfietspaden gezet, nieuw fietspad langs Oude Nijkerkerweg aangegeven. -
Comment from eggie
Bicycle=designated hoeft niet op fietspaden G11. Het zijn immers "fietspaden."
Wanneer je BTM gebruikt kun je zulke "foutjes" eruit halen.
http://mijndev.openstreetmap.nl/~ligfietser/fiets/index.html?map=bugs&zoom=14&lat=52.3043&lon=5.62509&layers=B000000TTTTTTTTTT -
Comment from eggie
We veel geduld hebben als je het programma gebruikt. Duurt altijd even.
-
Comment from dvdhoven
Wees met ID zeer voorzichtig met het doorverbinden van wegen en paden. ID waarschuwt niet als je een weg of pad doorverbindt over een relatie heen.
Beter is het wegen niet door te verbinden als je met ID werkt.
Nog beter asap overstappen op JOSM. Dan kun je wel doorverbinden. JOSM waarschuwt als je doorverbindt over een relatie heen.
In dit geval heb je de fietspaden van de Oude Telgterweg doorverbonden en daardoor kan de fietsknooppuntroute 35-91 niet meer afslaan.
Ik heb de fietspaden weer door geknipt en de route in orde gemaakt.Nogmaals, en dat is heel belangrijk, NIET DOOR VERBINDEN bij werken met ID!!!!
Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from eggie
Dick...Zal PB sturen met deze link
-
Comment from lxh
poeh, klinkt als een serieus probleem, die routes. In de browser-editor (die kennelijk ID heet) zie ik helemaal geen routes, dus dat is niet handig. Maar ook niet handig is dat fietspaden voor die routes kennelijk 2-richtingverkeer moeten zijn? Wat ik mis (of nog niet gevonden heb) is een duidelijk verhaal hoe OSM is opgezet (lijnen en vlakken die wat gaan betekenen als je er tags aanhangt, hou routes daar kennelijk weer bovenop liggen, wat in welke layers thuis hoort, wat elke tag betekent enz. Overal liggen snippers informatie, er lijkt geen centraal informatiepunt te zijn. Typisch voor een open source / vrijwilligersproject, maar wel erg jammer. Ik ben professioneel bezig met allerlei informatiesystemen (ontwerp/ontwikkeling), en voel me nu net een puber die de dingen fout doet. "Steep learning curve" of "Open source curse"?
-
Comment from eggie
Dit is ook de reden dat zaken gecheckt worden in het begin.
ID ken ik niet goed. In potlatch2 zie je de routes wel. In JOSM (aanrader) kun je de routes zichtbaar maken via de instelling.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:JOSM/GuideIn het openstreetmap.org kun je werken met de fietskaart layer. (Rendering loopt erg achter.)
Kijk op het forum. Daar kun je je inlezen in allerlei onderwerpen. We nemen je niets kwalijk.
Je kunt je voorstellen onder het draadje welkom.
Er zijn allerlei ideeën hoe je osm iets minder opensource maakt. Maar komt nog niet van de grond.
Gelukkig gaat er meer goed dan fout.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Hier kun je ook je vragen kwijt. -
Comment from eggie
Verder heeft elke weg een richting.. niet te verwarren met eenrichting.
Soms gaan de fietsroutes de andere kant uit. (role) Dit is lastige materie..
Dat gaat bijna altijd fout met iD . Kan alleen maar goed met JOSM. -
Comment from lxh
Even verder gedacht: ID werkt dus niet goed genoeg (waarom is dat er dan nog?) JOSM heeft Java nodig (jarenlang een van de grootste gevaren op een Windows-machine), en potlatch2 is het ook niet helemaal...
-
Comment from dvdhoven
Er is weinig keus. JOSM is nu eenmaal de enige goede OSM editor. En met dat Java valt het ook wel mee. Op tijd updates installeren. ID en Potlach zijn beide op Flash gebaseerd en dat is helemaal een doodlopende weg. Ik zag een pagina van Firefox voorbij komen dat FF de ondersteuning van Flash in 2018 stopt en als ik goed heb, gaat Flash er bij Chrome ook uit.
Potlach is al net zo'n ramp als ID. Leuk voor een snelle en niet te moeilijke eidti.
Ways (21-34 of 34)
- 1
- 2
- Eksterstraat (6970340), v4
- Kievitstraat (6970267), v5
- Gruttopad (199383382), v3
- Leeuwerikstraat (6970392), v6
- Kievitstraat (6970325), v4
- Spechtstraat (6970171), v5
- Oude Nijkerkerweg (6970081), v8
- Klompenpad Wandelroute 15km (204928135), v5
- Oude Telgterweg (205773975), v4
- Oude Telgterweg (135679618), v10
310675881, v3310675884, v2194175862, v5310675882, v2
Relations (1)
Nodes (1-20 of 33)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |