Changeset: 47839762
Aangepast: wandelpaden in Weijerpark en omgeving de hulst/hollesteeg, grasgebied in omgeving de hulst/hollesteeg, bouwterrein bij Egmond. Toegevoegd: Weijerpark & Morgenster gebouw. Verwijderd: basisschool gebouw de Ogelijn.
Closed by Ira12041991
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Je vele edits hebben er een rommeltje van gemaakt. Bovendien heb je veel belangrijke details van de kaart verwijderd zoals de landuse. Je hebt daar park voor in de plaats gezet. dat is niet de bedoeling.
Ik overweeg de edits terug te zetten. Graag reactie. -
Comment from eggie
reverted due to ignorance
Alle edits zijn teruggezet zolas het was.
Het verzoek is om even te stoppen met mappen tot er contact is geweest. -
Comment from Ira12041991
Ik stop met mappen. Realiseerde me niet dat ik het fout deed. Zal me eerst meer inlezen over het gebruik van openstreetmap
-
Comment from eggie
Ha... fijn dat je reageert.
Het is wellicht minder eenvoudig als het lijkt. Wanneer je iets toevoegt geef je één commentaar dan opslaan. Vervolgens weer het volgende. Nu zij al je edits dus in 1 keer teruggedraaid.
Het is goed je in te lezen. Kijk ook op het forum.
De rendering van de kaart komt nu langzaam terug. Dan zul je ook zien dat ik De Weijerstaete heb toegevoegd.
De landuse is weer terug in het park. Als iets een echt park is ligt de Leisure park los over de landuse heen. dat is dus wat je kunt zien. leisure is wat je er doet.
Twee verschillende dinge dus.
De construction in de nieuwe wijk heb ik verandert zodat het nu klopt.
Huizen .. ook stadhuizen worden niet getekend. Alles staat al goed op de kaart en hoeft dus niet te worden overgetrokken. Al je edit komen in werkelijkheid op de kaart. Verder nemen we je niets kwalijk... nou niets? :)
- 487152929, v1
- 487152930, v1
- 487152931, v1
- 487152932, v1
- Weijerpark (487152933), v1
- 487152934, v1
- Kloostertuin (487152935), v1
- 487152936, v1
- 487152937, v1
- Morgenster (487152938), v1
- 80527540, v4
- Hollesteeg (6891609), v5
- de Erica (6891543), v4
- de Hulst (6891457), v4
- de Hulst (6891394), v4
- De Wingerd (6891429), v3
- 80528124, v3
- Jan Porcellisstraat (6854700), v4
- 80528517, v3
- 285273654, v2
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |