Changeset: 47770237
Ik heb het Halvezolenpad rechtgemaakt.
Closed by elisechel
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Ik heb je eerste changeset teruggezet. Graag eerst inlezen hoe te mappen. Als je nog vragen hebt stel ze gerust.
De situatie hier ken ik goed. 'k bn zelf de mapper van dat pad. Dat HZpad zal ik nog even bekijken.
Landbouwgrond is geen bos en heeft als naam ook geen "bos". -
Comment from eggie
reverted due to ignorance
-
Comment from eggie
HZ pad aangepast
Ways (5)
- bos (86724779), v4
- Sluisakker (7263560), v4
- Kuiperspolderke (7263591), v4
- Kuiperspolderke (7263561), v4
- Halvezolenpad (23400760), v7
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |