Changeset: 46950486
نقشه کرج
Closed by Mahdi Nameghi
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11514 en) |
---|---|
source | knowledge |
Discussion
-
Comment from pitscheplatsch
Hi Mahdi Nameghi, is this import discussed with the communty? Could you maybe share a link to the OSM wiki? Thanks.
-
Comment from Mahdi Nameghi
Hi
I made a mistake change in this area and I reverted it.
sorry about this. -
Comment from pitscheplatsch
Thanks for your answer, but again: Is this mass-import discussed with the community? I can't find any information in the OSM wiki.
-
Comment from Mahdi Nameghi
Nothing imported. Nothing changed.
-
Comment from pitscheplatsch
"Nothing imported."???
You created 5 Changesets with 40,000 new Nodes and almost 7,000 new ways.https://www.openstreetmap.org/changeset/46950253
https://www.openstreetmap.org/changeset/46950291
https://www.openstreetmap.org/changeset/46950321
https://www.openstreetmap.org/changeset/46950353
https://www.openstreetmap.org/changeset/46950486 -
Comment from Mahdi Nameghi
I reverted my chargers. If it was not reverted completely please revert this or I revert as soon as possible. Thanks
-
Comment from Navid Hosseinzadeh
سلام فکر میکنم با این تغییراته شما کلی مسیر تکراری روی یکدیگر اضافه شده به کرج ، من موقع ادیت متوجه این موضوع شدم چندتایی از این مسیر های تکراری رو پاک کردم.
متاسفانه دانش کافی ندارم که چطور کلی این تغییرات شما رو باید برگردونم یا مسیر های تکراری رو پاک کنم -
Comment from Navid Hosseinzadeh
@pitscheplatsch : nothing new has imported but just a lot of ways are duplicated on each other , consider two same way laying on top of each other. So this is the problem. Can you revert this changes?
-
Comment from Mahdi Nameghi
من دوباره بررسی میکنم سعی میکنم بر گردونم
-
Comment from Navid Hosseinzadeh
خیلی ممنون آقا مهدی.
-
Comment from Khalil Laleh
سلام آقا مهدی عزیز
سه روز پیش 66 هزار نود و 5800 مسیر به نقشه ایران اضافه شد که ظاهرا به دلیل چنجستهای اخیر شما بوده است.
بنده در جریان ریورتهای جنابعالی هستم ولی در آمار امروز فقط ۳۱ هزار نود و ۱۱۰۰ مسیر حذف شده است.
سوال بنده اینه که ممکن هست که ریورت ها کامل نبودن؟
در صورتی که اطمینان از کامل بودن ریورت ها دارید، لطفا بفرمایید تا به دنبال چنجست دیگری که باعث ورود این حجم سنگین از داده ها به نقشه شده است، بگردم.
با تشکر -
Comment from Mahdi Nameghi
سلام به خاطر اشتباهی که در آپلود داشتم این مشکل درست شده تلاش کردم ریورت کنم ولی چون دوستان تغییراتی داده بودن کانفلیکت داشت و نمیشد. دیشب تا جایی که شد گره ها و خطهای تکراری رو پاک کردم. اگر جایی اشتباه شده ممنون میشم کمک کنید تا بدتر نشده
-
Comment from Khalil Laleh
با اجازتون همه چنجستهای اشتباه رو ریورت میکنم که اگر چیزی جا مونده باشه برگرده.
-
Comment from Mahdi Nameghi
لطف میکنی ممنونم
-
Comment from Khalil Laleh
قسمت عمده ایمپورت اشتباه توسط شما و بقیه توسط چند کاربر دیگر و چند ربات تشخیص داپلیکیشن، حذف شده بود.
تنها ۳۳ آبجکت از ۶ چنجستهای اشتباه باقی مانده بود که من حذفشون کردم
- 481179832, v1
- 481179833, v1
- بیست و یک دستگاه (481179834), v1
- ابوسعید ۳۱ (481179835), v1
- 481179836, v1
- دوربرگردان بلوار بسیج (481179837), v1
- 481179838, v1
- 481179839, v1
- پل عابر مترو (481179840), v1
- 481179841, v1
- لاله (481179842), v1
- 481179843, v1
- آزادی (خیابان اصلی رجائی شهر) (481179844), v1
- 481179845, v1
- 481179846, v1
- 481179847, v1
- شهید صدوقیان (481179848), v1
- 481179849, v1
- 481179850, v1
- 481179851, v1
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |