Changeset: 45625720
Mapped park
Closed by Rhendak
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl-NL |
Discussion
-
Comment from Allroads
Hallo, eerste stappen op Openstreetmap,
Er gaat wat fout, zie history changeset,
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45625720
je verschuift node en plakt het weer aan de ander kant vast. Je bent goed op weg maar het kan beter. Als je belijning overneemt, vastmaakt neem dan wel alle nodes mee op die lijn. Prive terrein huizen 11 13 15 horen niet tot het park, gaat zelfs over de gebouwen heen. Borduur niet verder op fouten van een ander. Doe eerst onderzoek en tag zo correct mogelijk.
Zulke fouten kunnen we niet tolleren, en worden vaak resoluut terug gedraaid. Omdat de data acitef wordt gebruikt door kaartenbouwers over de hele wereld. En dan krijg je hele rare vervorming of niet goed routerende wegen.Je moet daarom je eigen verantwoordelijk nemen en alles goed controleren, kom je niet uit, dan afbreken en opnieuw beginnen, zo zijn we allemaal begonnen.
Goed inlezen hoe het moet is belangrijk. -
Comment from Allroads
Het is natuurlijk, tolereren. Snel iets typen gaat ook niet altijd goed. In een klein schrijfveldje. Zo leren we elke keer weer.
-
Comment from HenkL
Aangezien mapper na ruim een week nog niet gereageerd heeft, revert toegepast middels 45900454.
Ways (1-20 of 28)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |