Changeset: 39448944
Uporządkowanie nazw
Closed by zybi60
Tags
created_by | iD 1.9.4 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Co jest nie tak z Chorzelinem i Grębicami? Według PRNG i TERYT takie coś istnieje.
-
Comment from zybi60
Grębice - nie wiadomo skąd się to wzięło, Chorzelin - fakt była tam kiedyś niemiecka wioska portowa Osternothafen. TYCH nazw w obecnym obiegu nie ma . Jest dzielnica Warszów. Korzystam z bazy Teryt i nie takie "kwiatki" tam widziałem. Obecny Port Handlowy, nazwany Portem Rybackim Dziwnów, za parę lat zostanie umieszczony w bazie przez jakiegoś niedouczonego urzędnika. Tak trzymać.
-
Comment from Zbigniew_Cz
Gdybyś napisał to wyjaśnienie w komentarzu do wysyłanych zmian, nie byłoby mojego pytania. Nazbyt często zdarza się, że jakiś początkujący coś usuwa, bo tak mu się wydaje.
Pozdrawiam
Ways (2)
Nodes (12)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |