Changeset: 24772584
embankment, crossing
Closed by Mateusz Konieczny
Tags
created_by | JOSM/1.5 (7396 en) |
---|---|
source | survey |
Discussion
-
Comment from VA00
Dlaczego akurat na tym skrzyżowaniu dodałeś tag highway=crossing ? Czy istnienie skrzyżowania nie wynika automatycznie z przecięcia dróg?
-
Comment from Mateusz Konieczny
O które skrzyżowanie chodzi?
- Comment from VA00
-
Comment from Mateusz Konieczny
Zależy jak traktujesz ciąg pieszo-rowerowy po wałach.
Jeśli jako drogę - to rzeczywiście nie ma sensu.
Jeśli traktujesz CPR jako chodnik gdzie rowery mogą (i muszą) jeździć to jest to przejście chodnika przez drogę.
-
Comment from VA00
Jeżeli dobrze pamiętam, jest to droga oznaczona zakazem ruchu B-1 z tabliczką ,,Nie dotyczy rowerów''.
-
Comment from VA00
Dziwacznie to wygląda, bo faktycznie stoją znaki pionowe przejazdu rowerowego.
Ways (7)
Nodes (1-20 of 21)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |