Loading...
Changeset: 24184598
Dodałem kształty budynków
Closed by Namysław Tatarynowicz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (6502 pl) |
---|---|
source | geoportal2 |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Hej, trochę te budynki nie zgadzają się z ortofoto...
-
Comment from Namysław Tatarynowicz
Tak, zauważyłem właśnie przy poprawie drogi. Nie pamiętam jaka była jakość podkładu w 2014 r. staram się raczej przykładać do obrysów. Kilka już poprawiłem do aktualnej ortofotomapy. W najbliższym czasie zajmę się resztą.
-
Comment from Zbigniew_Cz
Zaktualizowałbym adresy (integrując je przy okazji) w gminie Krobia, więc możesz dać znać, gdy skończysz :-)
-
Comment from Namysław Tatarynowicz
OK:-)
Ways (18)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |