Changeset: 150955811
Korekta
Closed by NXN
Tags
changesets_count | 241 |
---|---|
created_by | iD 2.29.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS);Geoportal 2: Granice działek;Geoportal 2: Ewidencja budynków WMS |
locale | ru |
Discussion
-
Comment from Mateusz Konieczny
dlaczego skasowałeś(aś) ten parking?
-
Comment from NXN
Bo tam nigdy nie było i nie ma oficjalnie parkingu. To jest zbudowane skrzyżowanie z drogą do jeszcze nie zbudowanej inwestycji na terenie Fortu. Owszem parkują tam na dziko taxi podczas oczekiwania i kierowcy, którzy prawdopodobnie zostawiają auta na czas podróży z lotniska.
Taki sam dziki parking jest na chodniku i ścieżce rowerowej wzdłuż ul. Osińskeigo po obu stronach ulicy (na południu od wspomnianego parkingu) i takich dzikich nielegalnych parkingów jest dużo w tej okolicy. Parkując tam jest ryzyko odholowania, dlatego, żeby nikogo nie wprowadzało w błąd wspomniany parking został skasowany z OpenStreetMap.
https://www.google.com/maps/@52.1706151,20.9852823,3a,75y,210.7h,85.58t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3HmBbW_BLerWMwSBqqNPIg!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu -
Comment from Mateusz Konieczny
A czy parkowanie jest tam rzeczywiście nielegalne? Jeśli tak to czemu?
Z tego co pamiętam to w takich miejscach można stawać
-
Comment from NXN
W zatoczkach można, a to dalej one nie są parkingami. Takich zatoczek i ślepych uliczek w Warszawie jest tysiące i nie są parkingami.
A to konkretnie miejsce jest oznaczonym znakami skrzyżowaniem (choć prowadzi donikąd) i tym bardziej w tym miejscu jest przejście i przejazd rowerowy.
Ways (2)
Nodes (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |