Changeset: 146365633
Sluis is geen fietspad. Nieuwe fietsbrug geopend iets noordelijker.
Closed by AliBaba
Tags
changesets_count | 14 |
---|---|
created_by | iD 2.27.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 8cm (WMTS) latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Ali Het was hier niet als fietspad geagd, maar als footway Verder stond er bicycle=dismount. Dat staat ook op de rest van de toevoerwandelpaden. Mag je hier niet met de fiets aan de hand de sluis over?
MVG
eggie -
Comment from AliBaba
Ja, dat mag inderdaad wel, maar is erg krap. Niet mogelijk bij tegenligger bijvoorbeeld.
-
Comment from eggie
bicycle=no hoeft eigenlijk niet, want het is een (footway ) Wandelpad. Dat routeert niet voor fietsers. Je zou even naar de toevoerende paden kunnen kijken. Die staan nog op bicycle=yes en bicycle=dismount.
Denk ook dat het niet (meer) voor fietsers is bedoeld.
Er komt nog wel van de zuidkant een fietspad op uit. Dat is nu vreemd.
Up to you om evt bicycle=dismount terug te zetten.
dsimount routeert al is het niet van harte.. =no routeert niet.
Up to youGroet eggie
-
Comment from eggie
In de meeste routeplanners gaat de route al over de nieuwe brug.
https://www.openstreetmap.org/directions?engine=fossgis_osrm_bike&route=52.3832%2C4.9100%3B52.3841%2C4.9071#map=17/52.38431/4.90873&layers=N
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |