Changeset: 134463647
Usunąłem większość adresów, gdyż aktualne adresy są przypisane do budynków. Jedynie do obiektów, które są w budowie albo których nie ma w rzeczywistości, ale adres wg geoportalu jest przypisany
Closed by Baqtrian
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.25.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS) |
locale | pl |
review_requested | yes |
source | survey;geoportal |
Discussion
-
Comment from NorthCrab_upload
🗺️ Witaj na OpenStreetMap!
Zauważyłem, że Twoja zmiana zawiera niepoprawne adresy. Przygotowałem listę obiektów do poprawy oraz dodatkowe informacje:
Klucz addr:place oznacza brak nazwy ulicy. Kombinacja z addr:street (który definiuje nazwę ulicy) jest błędna. Jeśli adres ma nazwę ulicy, zamień addr:place na addr:city. Jeśli nie, usuń addr:street.
https://www.openstreetmap.org/node/8769689896Dokumentacja adresów (po polsku):
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Key:addr:*W razie problemów lub pytań, proszę pisać. Chętnie pomogę.
Pozdrawiam! 🦀
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |