Changeset: 130819382
De bereikbaarheid van de garages (straatje ten noorden van Dudokhof) is alleen te bereiken vanuit westzijde van fietsdoorgang.
Closed by FrankieV
Tags
changesets_count | 41 |
---|---|
created_by | iD 2.23.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 8cm (WMTS) latest |
locale | nl-NL |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Frank aardig opgelost, maar het is geen officieel fietspad.
Zou er dan een highway=path van maken surface= paving_stones
Ik heb nog een paaltje neergezet.
MVG
eggie -
Comment from FrankieV
Het is geen officieel fietspad inderdaad, alleen was het al wel op deze manier aangegeven in openstreetmap. Ik had eigenlijk alleen het 'fietspad' naar het oosten verplaatst. Paaltje is natuurlijk prima.
-
Comment from eggie
Het zal in ieder geval nu correct routeren
Mapse
eggie
Ways (4)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |